تبلیغات
₪ داستان های الهام بخش قرآن کریم ₪ - نتیجه اهانت به قرآن

.:: به ₪ داستان های الهام بخش قرآن کریم ₪ خوش آمدید ::.

.::  به نام خداوند بخشنده و توانا ::.

برای ارتباط با مدیر سایت می توانید با آی دی و آدرس پست الکترونیک زیر در تماس باشد :

امیر حسین :

a.tabtal@yahoo.com

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -شنبه 11 تیر 1390 نظرات » نویسنده: امیر حسین


با سلام خدمت به بازدیدکنندگان عزیز سایت تبتل در این پست برای شما داستان نتیجه اهانت به قرآن را گذاشتم که امیدوارم  مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد .

آیت اللَّه مجتبى قزوینى، رحمة اللَّه علیه، عارف و استاد بزرگ اخلاق و معنویت، فرمودند : از صحن مبارك حضرت رضا، علیه السّلام، عبور مى‏كردم، شخصى را دیدم كه در یكى از غرفه هاى اطراف صحن، مشغول تلاوت قرآن بود، شخصى به او نزدیك شد و با پایش به دست او زد، قرآن به روى زمین پرت شد و با پرخاش گفت : این چیست كه خودت را به آن سرگرم كرده‏اى؟

.:: برای مشاهده کامل داستان به ادامه مطلب مراجعه فرمایید ::.

من از این حادثه خیلى ناراحت شدم و ناگهان آیه‏اى به قلبم خطور كرد و دیدم كه آن مرد، در همان لحظه، دلش درد گرفت و ناله‏اش بلند شد. من به آن شخص نزدیك شدم و به او گفتم : آیه‏اى از قرآن كریم در نظرم آمد و تو را این گونه دردمند و عاجز كرده است. آیا این دلیل بر حقانیّت قرآن نیست؟ آن شخص شروع به التماس كرد تا او را از آن حالت جانكاه به در آورم. برایش دعا كردم و حالش خوب شد. مدّتى از این ماجرا سپرى شد تا این كه یك روز، شخصى با ظاهرى خدا پسند، نزد من آمد و گفت : آیا مرا مى‏شناسى؟ گفتم : خیر. گفت : من همان فردى هستم كه آن حادثه برایم پیش آمد و از آن روز به بعد، به بركت نفس قدس و قرآنى شما، در طریق هدایت قرار گرفتم و زندگیم كاملاً دگرگون شده است.

منبع :
مجله بشارت، سال دوم، شماره دهم، صفحه 31.

q